Strony internetowe

 

Projektowanie Portali Internetowych
WEB1

 

Tworzymy strony internetowe w oparciu o najnowsze technologie. Staramy się, aby nasze projekty zostały realizowane w oparciu o sensowny, kompleksowy plan. Posiadamy szeroką gamę produktów, takich jak: wizytówki firmowe, serwisy internetowe, strony korporacyjne, portale internetowe. Nasza firma gwarantuje również zastosowanie najlepszych rozwiązań Open Source typu: WordPress, Typo3, Drupal.

 

Mobilna Strona Internetowa (Responsywna)

 

Wersja mobilna strony www (strona responsywna) to odrębna strona dostosowana tylko do przenośnych urządzeń takich jak telefony czy tablety. Od wersji standardowej na urządzenia stacjonarne różni się wyglądem, dzięki czemu strona jest czytelna pod każdym urządzeniem, bez konieczności powiększania czy przewijania tj w przypadku stron starszej generacji.
21 kwietnia 2015r. Google wprowadziło nowy algorytm wyszukiwarki, aby wspierać strony mobilne. Do tej pory surfowanie po mobilnym internecie na stronach absolutnie nie przystosowanych do mobile kończyło się frustracją i zdenerwowaniem użytkowników. Dlatego ważna aby każda strona była zoptymalizowana do urządzeń mobilnych.

 


Portfolio